Jest osobą z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy w zakładach produkcji masowej, w tym: czteroletnie w Isuzu Motor Manufacturing Poland w Tychach, na stanowisku Lider Zespołu Działu Montażu, pięcioletnie w Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu, w tym trzy lata na stanowisku Mistrz Produkcji Montażu Działu Silników, oraz dwa lata na stanowisku Kierownik Produkcji Zakładu Silników. W latach 2009 – 2011 pracował na stanowisku Kierownik Produkcji w firmie Landi Renzo Polska. W tej chwili pełni obowiązki Koordynatora projektu Lean u znanego producenta elementów elektronicznych z kapitałem skandynawskim.

Posiada praktyczną znajomość systemów Lean Manufacturing, TPS (Toyota Production System) ze szczególnym uwzględnieniem działalności: Kaizen, 5S, TPM, Kanban, JIT. Posiada praktyczną wiedzę z zakresu procesu produkcyjnego oraz budowy maszyn oraz duże doświadczenie w wprowadzaniu nowego produktu do produkcji.

Jego główną specjalnością jest szeroko rozumiane zarządzanie produkcją, oparte na zasadach Lean Manufacturing i TPS. Posiada doświadczenia we wdrażaniu standaryzacji procesów produkcyjnych, zarządzania produkcją oraz systemu zintegrowanej jakości.

——————————————————————————————–

Prowadzi szkolenia :

Lean Manufacturing

System przepływu informacji i komponentów oparty o Kanban

Współczesne systemy zarządzania produkcją MRPII, JIT, OPT

Zaawansowane planowanie i zarządzanie zapasami

Harmonogramowanie produkcji

Planowanie i sterowanie produkcją w oparciu o system Just In Time

Zarządzanie kosztami produkcji

——————————————————————————————–
Zobacz mnie na GoldenLine

Kontakt : piotr.kowalczyk@advantage.org.pl

tel. : 505 601 375

^ do góry ^

Skontaktuj się ze mną
[insert_ajaxcontact id=773]