Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Efektywnego Zarządzania Przedsiębiorstwem – Akademia Lean Leadera oraz Nauk Politycznych na Uniwersytecie Roberta Schumana w Strasburgu. Studiowała na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Uniwersytecie Burgundzkim we Francji. Ukończone przez nią studia przyczyniły się do podjęcia pracy w międzynarodowych korporacjach firm produkcyjnych na kierowniczych stanowiskach w obszarach zarządzania łańcuchem dostaw.

Posiada 10 lat doświadczenia w firmach produkcyjnych z branży automotive. Przez ostatnie 5 lat pracowała na stanowisku dyrektora logistyki, poprzednio na stanowiskach kierowniczych, mając pod sobą pracowników działów logistyki i magazynów. W ramach zarządzania łańcuchem dostaw koordynowała przepływ informacji i materiałów od momentu wejścia zamówienia klienta poprzez zakup komponentów, plan produkcyjny aż do wysyłki wyrobu gotowego.
Współpracowała z takimi klientami jak Toyota, PSA, Ford, Renault, Fiat Poland, Fiat Italia, Iveco, Skoda, Audi. Dzięki tej współpracy posiada szerokie doświadczenie z zakresu wymagań klientów, opracowywania programów produkcyjnych, realizacji zamówień, dostaw, prowadzenia magazynów wewnętrznych oraz zewnętrznych. Ściśle współpracowała z działami Jakości, Technologii oraz Produkcji. Poprzez współpracę z działem HR opracowywała szkolenia dla poszczególnych działów z zakresu systemów logistycznych wdrażanych w firmach. Szkoliła również dostawców z w/w zakresu.
W ten sposób zdobywała doświadczenie trenerskie. Dziś posiada, wraz ze współwłaścicielem,  własną firmę szkoleniowo-doradczą.

Głównym obszarem prowadzonych przez nią szkoleń jest metodologia Lean Manufacturing.
Przekazywanie wiedzy za pomocą opracowywanych autorsko gier symulacyjnych stanowi najważniejszy punkt w dotychczasowej pracy.Poprzez jej szkolenia idea ciągłego doskonalenia przenoszona jest z branży motoryzacyjnej w inne rejony, również nie-produkcyjne.
Wszystkie opracowane przez nią szkolenia skierowane są do kadry wyższej jak również do zwykłych pracowników. Z doświadczenia wie jaką wartością dla firm są dobrze wyszkoleni pracownicy niższego szczebla i tam stara się realizować również swoje cele.

——————————————————————————————–

Prowadzi szkolenia :

Lean Warehousing – gra symulacyjna

Zarządzanie łańcuchem dostaw

Inwentaryzacja

 Controlling w logistyce

Gospodarka magazynowa

——————————————————————————————–
Zobacz mnie na GoldenLine

Kontakt : anna.ossowska@advantage.org.pl

tel. : 505 601 375

^ do góry ^

Skontaktuj się ze mną
[insert_ajaxcontact id=773]